You are currently viewing “Siūlai, siūlai susivykit”

“Siūlai, siūlai susivykit”

1siulaisusivykit,,Liūtukų” grupės ugdytiniai, dalyvaudami projekte ,,Avis rengia – avis maitina“, dar pavasarį lankėsi Pavartyčių avių fermoje. Ten stebėjo nuostabiai gražias avis, pamatė, kaip atrodo vilna ir iš jos pagaminti siūlai.. Ugdomosios veiklos ,,Siūlai, siūlai susivykit“ metu susipažino su įvairių rūšių siūlais. Sužinojo plačiau ką galima iš siūlų sukurti, iš ko jie padaryti. Labiausiai vaikams patiko vilnoniai siūlai. Veiklos metu vaikai apžiūrėjo mamyčių megztas pirštinės, kepures, pasidžiaugė jų raštų įvairove. Tyrinėjo piešinėlius su įvairiais pirštinių raštais, patys bandė piešti, ornamentuoti. Iš įvairių siūlų vaikai kūrė kūrybinius darbelius: vieni darė aplikacijas kiti piešė siūlo pagalba. Padirbėję linksmai žaidė įvairius žaidimus, visi džiaugėsi išmokę lietuvių liaudies žaidimą ,,Siūlai, siūlai susivykit“.