You are currently viewing Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko mokymai „Stiprios komandos formavimas”

Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko mokymai „Stiprios komandos formavimas”

Gegužės 18 dieną Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko mokymai „Stiprios komandos formavimas”
Mokymus „Stiprios komandos formavimas” Šeduvos lopšelio-darželio pedagogams, mokytojų ir auklėtojų padėjėjoms vedė lektorė – Lidija Laurinčiukienė, švietimo ir verslo konsultantė, asmeninio augimo trenerė, žurnalistė.
Charizmatiškos lektorės mintys, žodžiai, potekstės prikaustė visų mokymo dalyvių dėmesį, emocijos liejosi per kraštus. Kiekvienas likome pakylėtas, svarbus, bandantis save atrasti, įsivertinti. Esame dėkingi lektorei už neįprastus mokymus, už jos aktorinę charizmą, už įtikinimą ir didžiausią pesimistą, jog mes kiekvienas esame unikalus.
Mokymus finansavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras, nuoširdžiausiai dėkojame už tai.