You are currently viewing Šeduvos lopšelio-darželio ugdytinių viešnagė Šiaulių botanikos sode

Šeduvos lopšelio-darželio ugdytinių viešnagė Šiaulių botanikos sode

Birželio 8 dieną priešmokyklinės „Žiogeliai“ grupės ugdytiniai kartu su meninio ugdymo mokytoja metodininke Vilma Digimiene vyko į Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos botanikos sodą. Edukacinio užsiėmimo metu vaikai susipažino su augalų dalimis. Edukacija vyko netradicinėje klasėje – Botanikos sodo augalų kolekcijose, kuriose buvo apžiūrimi gyvi augalai, taip lengviau vaikai įsiminė augalų dalis, aptarė kiekvienos iš jų svarbą augalo vystymuisi. Mažieji klausytojai buvo skatinami domėtis augalų įvairove, formomis, pažinti augalus iš lapų, žiedų, vaisių ir kitų dalių. Šeduvos lopšelis-darželis įgyvendina Radviliškio rajono savivaldybės administracijos finansuojamą visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Aš – žemės dalelė“.
Patirti įspūdžiai ir žinios praturtino kiekvieno ugdytinio žinias apie gamtą ir augalus.