You are currently viewing Šeduvos lopšelio-darželio pedagogės –  tarptautinio seminaro dalyvės

Šeduvos lopšelio-darželio pedagogės – tarptautinio seminaro dalyvės

 

Rugpjūčio 12-15 dienomis Šeduvos lopšelio-darželio meninio ugdymo mokytoja Vilma Digimienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jūratė Venslovienė, kartu su grupe mokytojų iš skirtingų šalies švietimo įstaigų vyko į tarptautinį seminarą „Patirtinis ugdymas Slovakijos ir Lenkijos švietimo įstaigose“. Pedagogės susipažino su Lenkijoje ir Slovakijoje švietimo įstaigose taikomu patirtiniu ugdymu bei patobulino bendrąsias kompetencijas. Laisvu nuo mokymų metu plaukė mediniais plaustais pro kalnus pratekančios Dunajeco upės vingiais. Lankantis Pieninų nacionaliniame parke, į įspūdingą požemių pasaulį persikėlė Belianska urvu. Vyko į aukščiausiame kalnų lygyje įsikūrusį Aukštuosius Tatrus – Štrbske Pleso (1355 m). Atvirais keltuvais kėlėsi iki Solisko chatos ir kopė į Predne Solisko viršūnę (2093 m).