You are currently viewing Sausio mėnesio renginiai

Sausio mėnesio renginiai

Šiuo metu galerijoje veikia Kūrybinių darbų paroda “Žiemos džiaugsmai”
Piešinukus galite pažiūrėti čia>>

Akcija „Padėkime paukšteliams žiemą“

Sausio 19 d. Šeduvos lopšelio-darželio „Drugelių“ grupės vaikučiai ir vyr. auklėtoja Irina Onaitienė organizavo akciją „Padėkime paukšteliams žiemą“.
 Likus savaitei iki akcijos kiekvienos grupės vaikučius aplankė miško paukštelių laiškanešys. Jis atnešė vaikučiams paukštelių laišką – prašymą, kuriame Lietuvoje žiemoti likę paukšteliai prašė vaikų pakabinti jiems lesyklėlių ir padėti apsirūpinti maistu.
 Į rengiamą akciją aktyviai įsijungė vaikų tėveliai ir seneliai – darė lesyklėles, parūpino maisto paukšteliams. Akcijos dieną visus vaikučius į kiemą sukvietė Senis Besmegenis ir paukštelių atstovė Varna Albertina. Kartu su šiais veikėjais vaikučiai linksminosi, šoko, mankštinosi ir kabino lesyklėles. Darželio teritorijoje buvo pakabinta 20 naujų lesyklėlių. Aktyviausiems akcijos dalyviams varna Albertina įteikė padėkos raštus. Vaikučiai paukšteliais rūpinsis visą žiemą, juk Žemėje išgyventi galime tik padėdami vieni kitiems. Mes padedame paukšteliams žiemą, jie mums atsilygins pavasarį.

Draugystės ir taikos akcija „Taika pasaulio vaikams“

Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo tarptautinėje akcijoje “Taika pasaulio vaikams”. Kartu su auklėtojomis Roma ir Tatjana vaikai gamino Europos šalių vėliavas. Kalbėjosi apie tai, kaip svarbu, kad pasaulyje būtų taika. Linkėdami visoms Europos šalims taikos, vaikai pūtė balionus ir leido į dangų, tvirtai tikėdami, kad jie gyvena ir gyvens taikiame pasaulyje.
Roma Skestenienė

sodo spalvos      1sokol      Knygelė „Paragauk. Šokoladas“

Praūžus šventėms, liko daug nuotraukose užfiksuotų gražių akimirkų, tad mielai pasidalijome įspūdžiais apie netradicinį vaišių stalą “Kalėdinė miško pasaka” su žurnalo “Sodo spalvos” skaitytojais. Už tikrai šventiškai atrodantį stalą, gavome dovanų knygelę „Paragauk. Šokoladas“.

Laisvės gynėjų dieną – visuotinė pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną surengėme visuotinę pilietinę akciją.

Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ vyko 8.00–8.10 val.  Visoje Lietuvoje vienu metu plazdėjo žvakių liepsnelės. Šeduvos lopšelyje-darželyje taip pat ties kiekvienu langu buvo uždegtos žvakutės. Kabinetuose dešimčiai minučių buvo užgesinta šviesa.

Sausio 13-Laisvės gynėjų diena, tai žino ir mūsų šešiamečiai.
Suprantama, mažieji  neturi patirties ir šį paminėjimą jie supranta savaip,o kaip įgyti šios patirties, kai tau tik šešeri. Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė jungėsi prie akcijos ir degė žvakeles, jos spindėjo languose sausio13-os ankstyva ryta. Patys vyriausi darželinukai, Rugilė, Monika, Austėja ir Gvidas dalyvavo Sausio 13 d. minėjime Šeduvos miesto Laisvės aikštėje. Jie skaitė eiles, labai jaudinosi, gėrė arbatą ir šildėsi prie laužo.
Štai kokia ta Sausio 13-a  šešiamečio akimis.
R.Skestenienė