You are currently viewing Rankdarbių paroda “Saugūs ir matomi”

Rankdarbių paroda “Saugūs ir matomi”

36Savo rankomis grožį sukurti –

Tai labai, labai nuostabu.

Negailėki tam laiko paskirti,

Valandėlę surask tarp darbų.

Ne veltui, ne veltui darbuosies,

Juk rankomis grožį kuri.

Juo savąją buitį papuoši

Ir juo dar grožėsis kiti.

Ir rankos širdžiai paklūsta, –

Darbštuolė tu juk esi.

Į sielą šiluma plūsta,

Kai savą triūsą regi.

Mūsų kasdienybėje vis mažiau laiko lieka rankdarbiams, bet matydami kitų žmonių kūrinius, gebame jais žavėtis. Šeduvos lopšelio-darželio darbuotojos Vaida Maižiuvienė, Rasa Juodienė, Teresė Dočkuvienė, Vyda Petronienė, Renata Kavieckienė, Inga Užusienienė, Daiva Staškūnienė surado laiko ir sukūrė nuostabius pirkinių krepšius. Vienos siuvo, kitos mezgė, siuvinėjo, puošė įvairiomis aplikacijomis, aksesuarais. Visiems pirkinių krepšiams naudojo įvairias atraižas, taip tausodamos gamtą. Tai puiki galimybė perdaryti nenaudojamą daiktą į vėl reikalingą. Naudodamos šiuos pirkinių krepšius prisidėsime prie gamtos saugojimo, atsisakydamos plastikinių maišelių.

Visi megzti ar siūti krepšiai turi savo „skonį“ ir labai stilingai atrodo. Pirkinių krepšiai pritaikyti nešioti tamsiu paros metu, nes jie įvairiai papuošti šviesą atspindinčiomis detalėmis.

Šių rankdarbių paroda „Saugūs ir matomi“ veikia Šeduvos lopšelio-darželio vidaus edukacinėje erdvėje „Miško aikštelė“ ir yra skirta projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ įgyvendinimui.

Kviečiame pasigrožėti paroda virtualiai.