You are currently viewing Projektas „Šviečiantis moliūgėlis 2020“

Projektas „Šviečiantis moliūgėlis 2020“

1moliugelisPriešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Roma iniciavo projektą „Šviečiantis moliūgėlis 2020“ visai Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenei. Šis projektas skirtas Mokyklų bendruomenės metams paminėti. Linksmas Moliūgėlis aplankė visas darželio grupes ir pakvietė vaikučius prisijungti prie moliūgų tyrinėjimo, piešimo, karpymo. Moliūgėlis (Roma) kvietė vaikučius namuose su tėveliais skaptuoti pačių užaugintus moliūgus ir nešti į darželį. Darželio ugdytiniai galėjo patys rengti moliūgų parodą darželio lauko edukacinėje erdvėje. Parodoje puikavosi per 70 šviečiančių moliūgų. Parodos metu vaikai skaičiąvo čia esančius moliūgus, išsirinko labiausiai patinkantį, jį nupiešė, arba įsiamžino fotonuotraukose šalia jo. Po smagaus rytmečio visi mūsų bendruomenės moliūgai iškeliavo į Šeduvos miesto aikštę. Smagu prisijungti prie Šeduvos kultūros ir amatų centro akcijos „Šviečiantys moliūgų žibintai“.