You are currently viewing Projektas “Kalėdinę pasaką kuriame kartu”

Projektas “Kalėdinę pasaką kuriame kartu”

pasakakalŠeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė iniciavo projektą visai bendruomenei

„Kalėdinę pasaką kuriame kartu“.

Gruodžio 1 d. darželio kiemelyje įvykęs renginys visą bendruomenę suvienijo kaip didelę gražią šeimą. Darželio kieme paslaptingoje trobelėje apsigyveno Nykštukų šeima, kurie laukia gražiausių metų švenčių. Jų trobelę saugo Senis besmegenis ir Kalėdų senelis. Personažai, miško gyventojai, skambant muzikai jau nuo 7.00 valandos linksmai nusiteikę pasitiko ateinančius į darželį vaikus, jų tėvelius, darbuotojus. Dalijo skrajutes kviesdami rašyti laiškus visiems visiems, nes Nykštukų kiemelyje veikia Kalėdinis paštas.

Tokia džiaugsminga projekto pradžia nuteikė ne tik gerai dienai, savaitei, bet ir ateinančioms šventėms