You are currently viewing PRIEŠmokyklinukai – EKOvaikiukai

PRIEŠmokyklinukai – EKOvaikiukai

1priesmokGražinos pagrindinė mokykla iš kiekvienos Radviliškio rajono priešmokyklinės grupės, pakvietė po 5 ugdytinius dalyvauti renginyje PRIEŠmokyklinukai – EKOvaikiukai. Tad ir Šeduvos lopšelio darželio trijų grupių atstovai keliavo į šį renginį. Nuvykus į Gražinos pagrindinę mokyklą, mus su gera nuotaika pasitiko renginio organizatoriai, kurie pasiūlė išsirinkti spalvotą gėlytę ir ją prisisegti matomoje vietoje. Po sveikinimo programėlės visi išsiskirstėme, pagal pasirinktas spalvas, į grupeles darbui EKOdirbtuvėlėse. Visa veikla grupelėse vyko naudojant priemones iš antrinių žaliavų. Iš jų vaikai gamino įvairiausius meninius darbelius. Atlikus darbelius grupelėse, visi susirinkome į aktų salę aptarimui. Vaikai buvo sudominti, laimingi ir didžiavosi savo pagamintais darbeliais. Kiekvienas dalyvis gavo padėkos raštą.