You are currently viewing Pleneras “Saugus eismas, aš ir vasara 2015”

Pleneras “Saugus eismas, aš ir vasara 2015”

plenerLietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos vykdo respublikinį konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“, kuriame dalyvauja Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė. 2015 metų birželio 17 dieną Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio žaliosiose erdvėse įvyko Respublikinis ikimokyklinių įstaigų pleneras ,,Saugus eismas – vasara ir aš 2015“. Šiame plenere dalyvavo po 2 ugdytinius ir pedagogą iš: Panevėžio r. Dembavos lopšelio-darželio ,,Smalsučio“, Kėdainių lopšelio-darželio ,,Pasakos“, Pakruojo lopšelio-darželio ,,Vyturėlio“, Šiaulių r. Kužių lopšelio-darželio ,,Vyturėlio“, Radviliškio r. Tyrulių pagrindinės mokyklos, Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio, Radviliškio r. lopšelio-darželio ,,Eglutės“ ir lopšelio-darželio  ,,Kregždutės“ ir Šeduvos lopšelio darželio.

Sulaukėme ir garbingų svečių. Į šventę atvykusių plenero dalyvių pasveikinti atvyko Radviliškio r. Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėja Donata Lastauskaitė-Karinauskienė ir lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė. Šventė prasidėjo nuotaikingu Šeduvos lopšelio-darželio vaikų koncertu. Plenero iniciatorė Roma Skestenienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė pakvietė visus dalyvius pradėti darbus. Vaikai, ant skirtingų formatų polietileno plėvelės pritvirtintos vertikaliai, naudojant skirtingo dydžio teptukus, akrilinius dažus, kurie nekenkia vaikų sveikatai, piešė save ir saugią vasarą. Atlikę užduotį, plenero dalyviai lopšelio-darželio žaliosiose erdvėse žaidė kartu su Vasara (Roma Skestenienė) ir ,,Eismo saugumas bendruomenėse“ projekto simboliu Katinu (Lina Gedvilienė). Uždarant plenerą lopšelio-darželio ugdytiniai demonstravo madų kolekciją ,,Spalvota vasara kitaip“ projekto ,,Netradicinė avangardinė apranga iš netradicinių medžiagų“ vadovė Asta Kudriavcevienė.

Jaunųjų plenero dalyvių darbai puoš žaliąsias lopšelio-darželio erdves. Visi plenero dalyviai buvo apdovanoti plenero ,,Saugus eismas – vasara ir aš 2015“ partnerių Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkomis. Lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė,  visiems dalyviams įteikė Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos dovanėles ir palinkėjo sulaukti šiltos, linksmos ir svarbiausiai saugios vasaros.