You are currently viewing PILIETIŠKUMO KOMPETENCIJOS RAIŠKA ŠEDUVOS LOPŠELYJE-DARŽELYJE

PILIETIŠKUMO KOMPETENCIJOS RAIŠKA ŠEDUVOS LOPŠELYJE-DARŽELYJE

1minejsausŠeduvos lopšelio darželio visų grupių vaikai minėjo Sausio 13-osios Laisvės gynėjų dieną ir pasidalino mintimis apie laisvę ir meilę tėvynei. 2022 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyko jau penkioliktąjį kartą. Šia pilietine iniciatyva prisimenamas 1991 metų sausis, kai vienybės ir laisvės troškimo vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę prieš agresorių ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.

Vienybės ir atminimo žvakutės sužibo ir Šeduvos lopšelio-darželio languose, taip pagerbiant 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą. Iniciatyvos simbolis – žvakė, simbolizuojanti gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę, dar kartą paliudijo – mes neužmiršome, mes branginame tai, kas iškovota, tai, ką turime dabar.

Atėjus Sausio 13-ajai, Laisvės gynėjų dienai, visose darželio grupėse sužibo žvakelės, kaip ženklas, kad norime prisiminti ir pagerbti žuvusius ir nukentėjusius 1991 metų sausio 13-osios dalyvius. Su vaikais grupėse kalbėjome, bandėme suprasti, kas yra laisvė, Tėvynė ir kodėl mums yra svarbi ši data.  Tikime, kad mažoji mūsų karta išmoks gerbti Tautos didvyrius.