You are currently viewing Piešinių paroda „Spalvų dėlionė“

Piešinių paroda „Spalvų dėlionė“

spalvdelionePiešimas vaikui ne tik vienas puikiausių būdų išmokti daugybės dalykų. Tai vaiko vidinio pasaulio atspindys, jo „jausmų kalba“. Dviejų – trijų metų ugdytiniai piešia taip, kaip supranta pasaulį ir kaip jaučiasi tame pasaulyje. Šeduvos lopšelio – darželio viena siena pavirto didele „spalvota dėme“. Tai gražu ne tik vaikams, bet ir suaugusiojo akiai. Suorganizuota respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų ankstyvojo amžiaus vaikų piešinių paroda „Spalvų dėlionė“, kurią organizuoja lopšelio- daželio auklėtoja Kristina Vasiliauskienė. Piešinių parodoje dalyvauja virš 60 ikimokyklinių ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos. Parodos tikslas – parodyti ankstyvojo amžiaus vaikų gebėjimus išreiškiant save per dailę. Meninė veikla yra svarbi mūsų darželio gyvenimo dalis. Piešimas, tapyba nėra vien pramoga, tai ir puiki patirties galimybė. Vaikai išreiškia originalias idėjas ir jausmus, pradeda pažinti spalvas ir paviršius, puoselėja savo kūrybiškumą ir didžiuojasi savo pasiekimais. Leiskime vaikams eksperimentuoti, tyrinėti, atrasti….

Kviečiame, visus, pasigrožėti mažųjų menininkų darbais iki 2017m gegužės 30 d