You are currently viewing Pavasaris – tai gamtos pabudimo bei pavasarinių darbų metas „Bitutės“ grupėje

Pavasaris – tai gamtos pabudimo bei pavasarinių darbų metas „Bitutės“ grupėje

Pavasaris – tai gamtos pabudimo bei pavasarinių darbų metas. „Bitutės“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Mileta Dočkiene, mokytojo padėjėja Karolina Kuiziniene ir auklėtojos padėjėja Danute Rimkiene nuo ankstyvo pavasario sėjo žaliąją palangę. Tikslas – įtraukti vaikus į praktinę veiklą, padėti pažinti ir suprasti supantį pasaulį jį stebint, tyrinėjant. Ugdytiniai aiškinosi, kaip atrodo skirtingos augalų sėklos, ko reikia, kad iš sėklos išaugtų augalas. Susipažino su pagrindinėmis jo dalimis, sužinojo svarbiausias augalų dygimo ir augimo sąlygas. Stebėdami, tyrinėdami jų dygimą ir augimą vaikai pastebėjo, kad augalai pasėti ir pasodinti vienu metu, sudygsta ir auga skirtingai, augdami linksta į šviesos pusę, nepalaistyti vysta. Labiausiai patiko stebėti ir matuoti daigelių aukščio skirtumus, fiksuoti augimą, skaičiuoti vaisius. Žirnį net teko paragauti, o netrukus ir agurkėlius skanaus.