You are currently viewing Pasveikinkime mamytes kitaip

Pasveikinkime mamytes kitaip

11mamytemsŠeduvos miesto bibliotekoje vyko renginys „Tau mamyte!“. Į kurį susirinko Šeduvos lopšelio-darželio „Boružiukų“ grupės ugdytinių mamytės ir močiutės. Šventė prasidėjo spektakliu „Nepatenkinta boružė“. Vaikučiai pademonstravo visus vaidybinius gebėjimus, o mamytės liko nustebintos ir sužavėtos. Vėliau skambėjo pasveikinimo dainelė. Širdeles suvirpino vaikų eilėraštukai, nes kiekvienas vaikutis eiles skaitė savo mamytei, laikydamas ją už rankos ir atidžiai žvegdamas į akis. Tikrai nusirito ne viena džiaugsmo ašara. Šventė tesėsi – mamytės keliavo į geriausių dailininkų portretų parodą. Mamytėms netikėtumas – reikėjo susirasti savo portretą. Buvo daug gerų emocijų ir šurmulio. Mamytės nustebo sužinojusios, kad jų vaikučiai, tą šventinę dieną, tapo diplomuoti „kepėjai“. Visi gavo Vėriškių kepyklėlės diplomus, nes dalyvavo edukacinėje pamokėlėje. O ar jie tikrai geri kepėjai, greitai įsitikino visi, nes mamytės buvo apdovanotos vaikų keptais ir puoštais keksiukais. Štai kokia netradicinė šventė „Tau mamyte!“.