You are currently viewing Paroda „Supyniau spalvas į vainiką”

Paroda „Supyniau spalvas į vainiką”

gerybesŠiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko rudens gėrybių paroda. Parodos „Supyniau spalvas į vainiką” kūrėjai stengėsi parodyti rudens spalvingumą. Vaikai, tėvai, pedagogai nuo savaitės pradžios pradėjo rūpintis gamtinės medžiagos rinkimu, rūšiavimu. Tuo pačiu supažindindami vaikus su įvairiomis daržovėmis, vaisiais, medžių ir kitų augalų lapais ir kt. Nušvitus linksmai saulytei ir skambant linksmai muzikai, visi sugužėjo į darželio teritoriją, prie pagrindinio tako, nešini įvairių spalvų rudens gėrybėmis. Visų grupių vainikų pynėjai nustebino savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Kiekvienas sudėliotas vainikas pavirto meno kūriniu. Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą ir kūrybiškumą.