You are currently viewing Olimpinė diena Radviliškio sporto arenoje

Olimpinė diena Radviliškio sporto arenoje

1fiestazaidRadviliškio sporto arenoje, šurmuliavo mažieji olimpiečiai, rajono ikimokyklinukai, olimpinės dienos „Žaidimų fiesta dalyviai“. Olimpinės dienos organizatoriai – Radviliškio lopšelis darželis „Eglutė.“ Į olimpiadą atvyko penkios komandos iš Radviliškio rajono ikimokyklinių įstaigų, šiame tarpe ir mūsų Šeduvos lopšelio-darželio penkiamečiai. Sportinėse rungtyse dalyviai tobulino savo fizinius gebėjimus bei linksmai pramogavo. Pralaimėjusių Olimpinėje dienoje nebuvo, nugalėjo draugystė ir gera nuotaika. Visus šventėje dalyvavusius, Kiškiukas Olimpiukas apdovanojo taurėmis ir specialiomis atminimo dovanėlėmis atšvaitais – „kiškiukais“. Pedagogėms Kristinai ir Jūratei buvo įteikti , padėkos raštai. Ačiū šauniems organizatoriams už nuostabiai praleistą laiką, geras emocijas. Iki kitų susitikimų!