You are currently viewing Olimpinė diena Radviliškyje

Olimpinė diena Radviliškyje

olimdienaSportas – džiaugsmas visiems, o vaikams kasdienės veiklos, žaidimų ir laisvalaikio praleidimo forma. Priešmokyklinės „Boružiukų” ir „Nykštukų” grupių ugdytinių rinktininė komanda dalyvavo olimpinėje dienoje Radviliškyje. Nuostabaus, Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė”, kolektyvo dėka vaikai išbandė jėgas keturiose rungtyse. Pajautė olimpinio judėjimo dvasią. Ir žinoma – susirado naujų draugų. Kūtybingos ir išradingos „Eglutės” lopšelio-darželio pedagogės festivalio dalyviams parengė sportines rungtis, estafetes naudodamos grietinės, jogurto indelius, popierines gniūžtes, kartono dėžes, kamštelius, šiukšlių maišus, plastikinę tarą. Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai ir pedagogai sužavėti organizatorių „Eglutės” lopšelio-darželio kolegių, išradingumu ir labiai dėkingi už galimybę bendrauti ir bendradarbiauti.