You are currently viewing METODINĖ DIENA-PRAKTIKUMAS „MULTISENSORINIŲ PRIEMONIŲ KŪRIMAS IR PRITAIKYMAS ĮTRAUKIAJAME UGDYME“

METODINĖ DIENA-PRAKTIKUMAS „MULTISENSORINIŲ PRIEMONIŲ KŪRIMAS IR PRITAIKYMAS ĮTRAUKIAJAME UGDYME“

Kūrybiškumas – vienas iš pagrindinių siekinių šiuolaikinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Šį talentą turi visi maži ir dideli. Tad Šeduvos lopšelyje-darželyje šį trečiadienį vyko kūrybiškumo praktinis seminaras. Laisvo žaidimo pagalba visos įstaigos ugdytojos dalinomės patirtimi. Kėlėme svarbius šio laikmečio klausimus. Kaip atliepti mažųjų individualius poreikius? Kaip ugdyti kūrybišką asmenybę?
Pas mus darželyje svečiavosi laisvo kūrybinio žaidimo kūrėja Lina Stankevičienė. Lina dalinosi savo patirtimi, pristatė priemones ir žaidimo kūrimo procesą.
Seminaras vyko dviem etapais. Pirmas teorinis, antras praktinis. Po trumpos pertraukėlės keliavome į grupes pas vaikus ir bandėme tai įgyvendinti praktiškai. Dėkojame lektorei Linai už inovatyvų, naudingą ir praktiškai išbandytą seminarą.