You are currently viewing Margučių paroda

Margučių paroda

1meddziukasŠie metai jau dešimti kai prieš šv.Velykas Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė puošia Velykų medį, ant kurio supasi margučiai. Šios tradicijos dešimtmečio proga Šeduvos lopšelis-darželis inicijavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų kūrybinių darbų parodą ,,Velykų margutis“. Parodos koordinatorės ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Audronė, Roneta bei Irina, pakvietė respublikos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus, tėvus ir vaikučius prisijungti prie šios gražios, įstaigoje jau dešimtmetį puoselėjamos iniciatyvos. Labai džiugu, kad nepaisant šalyje susiklosčiusios padėties, parodai eksponatus atsiuntė dalyviai iš dvidešimties ugdymo įstaigų. Margučius atsiuntė iš įvairių Lietuvos regionų (Klaipėdos lopšelio-darželio „Volungėlė“, Kauno lopšelio-darželio „Varpelis“, Šiaulių lopšelio-darželio „Dainelė“, Šiaulių lopšelio-darželio ,,Kūlverstukas“, Kauno raj. Giraitės darželio, Vilniaus lopšelio-darželio „Eglutė“, Pakruojo r. Klovainių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus, Vilkaviškio lopšelio-darželio „Buratinas“, Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“, Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“, Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio, Kauno lopšelio-darželio „Rasytė“, Panevėžio r. Velžio lopšelio-darželio „Šypsenėlė“ Liūdynės skyriaus, Vilniaus r. Eitminiškių gimnazijos Ažulaukės pradinio ugdymo skyriaus, Šalčininkų r. Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis“, Vilkaviškio r. Kybartų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, Zarasų r. Dusetų K. Būgos gimnazijos ugdymo skyrius „Sartukas“, Panevėžio lopšelio-darželio „Draugystė“). Esame labai dėkingi visiems palaikiusiems ir prisidėjusiems prie mūsų tradicijos puoselėjimo. Į įstaigą atkeliavo nuostabūs 174 įvairiomis technikomis dekoruoti margučiai.

Dėl šiuo metu esančios nepaprastosios situacijos Velykų medžio puošimas atidedamas kitiems metams, bet norėdami nors trumpam pasidžiaugti nuostabiais eksponatais, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, parodos koordinatoriai papuošė mažą Velykų medelį. Ateinančiais metais visi parodoje dalyvavę margučiai bus eksponuojami Šeduvos lopšelio-darželio teritorijoje ir papuoš vienuoliktąjį Velykų medį.