You are currently viewing Margučiais pražydo Velykinių medelių alėja

Margučiais pražydo Velykinių medelių alėja

2022 m. balandžio 11 d. Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio kieme vyko „Velykinių medžių margučių alėjos“ atidarymo šventė. Šiais metais ant 12 medelių sukabinta apie 11 000 vnt. dekoruotų tuščiavidurių margučių. Per 12 metų bendruomenė susipažino su margučių marginimo technikomis, etninėmis spalvomis, ornamentais, simboliais, bei patys kasmet atrasdavo įvairiausių kitų būdų kaip dekoruoti margučius. Šiemet kaip taikos ir draugystės su Ukraina simboliu ant kiekvieno medelio pakabinome dekoruotus margučius su Lietuvos bei Ukrainos vėliavų spalvomis, linkėdami taikos ir ramybės.
Šventę pradėjo mylima vaikų poetė Zita Gaižauskaitė – Velykų bobutė. Šventės atidarymo proga „Zuikių puikių“ orkestras padovanojo muzikinį kūrinį visiems susirinkusiems. Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas, Radviliškio rajono tarybos narys Gediminas Lipnevičius, Šeduvos įstaigų vadovai, buvęs ilgametis Šeduvos miesto seniūnas Kostas Dočkus, tėveliai, kiti svečiai.
Sukurta Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenės Velykinė edukacinė erdvė visus džiugins apie mėnesį, čia ugdytiniai ridens margučius, mokysis velykinių lietuvių liaudies ratelių ir žaidimų, pramogaus. Margučiais pražydusi Velykinių medelių alėja kviečia visus Velykas sutikti su pakilia ir pavasariška nuotaika.