You are currently viewing Lauko biblioteka „Knygų namelis“

Lauko biblioteka „Knygų namelis“

Lauko biblioteka „Knygų namelis“ skatins dalintis skaitymo džiaugsmu
Spalio 10 d. Šeduvos lopšelio-darželio kiemelyje duris atvėrė nauja lauko bibliotekėlė – Knygų namelis, kurį padovanojo Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, įgyvendinanti projektą „Kūrybinės iniciatyvos bibliotekoje“, finansuojamą Lietuvos kultūros tarybos. Lauko bibliotekėlės atidarymo šventėje dalyvavo Radviliškio direktorė Violeta Šukaitienė. Ji kartu su nuoširdžiausiais linkėjimais padovanojo pirmąją knygutę „Katinėlis Juodis. Noriu ledų!“. Skaitymo nauda yra neišmatuojama. Skaitymas ugdo kūrybinį ir kritinį mąstymą, skatina protinę veiklą, kalbos įgūdžius, ugdo dėmesio koncentraciją. Knygos mus praturtina, suteikdamos gausybę informacijos. Kiekvienos grupės smalsūs vaikai greitai apstojo bibliotekėlę ir pripildė ją dovanotomis knygelėmis. Ši bibliotekėlė skatins ne tik skaitymą ir domėjimąsi įvairia literatūra, bet ir draugiškumą, bendruomeniškumą, savanorystę. Bibliotekėlė atvira visiems – vaikams, tėvams, darbuotojams. Džiaugiamės, kad pavyko įrengti naują edukacinę erdvę – lauko bibliotekėlę. Viliamės, kad visi saugosim šią dovaną ir prisidėsime prie knygų namelio gyvavimo. Tai gražus bendradarbiavimo pavyzdys.