You are currently viewing Laimėtas “eTwinning mokykla” ženklelis

Laimėtas “eTwinning mokykla” ženklelis

1zenklLietuvos eTwinning Nacionalinė paramos tarnyba apdovanojo „Programos eTwinning mokykla 2020 – 2021“ ženkleliu Radviliškio r. Šeduvos lopšelį-darželį. „eTwinning“ programa suteikia galimybę visiems Europos mokytojams ir mokiniams kurti bendrus projektus, tobulėti, bendradarbiauti virtualioje erdvėje.  Programos „eTwinning mokykla“ apdovanojimai suteikiami už aktyvų dalyvavimą eTwinning“ programoje, jos vertybių sklaidą ir pažangių pedagoginių metodų taikymą. Šiuos apdovanojimus gavo 2139 Europos mokyklos iš jų 32 Lietuvos mokyklos, progimnazijos, gimnazijos ir darželiai. Šeduvos lopšelis-darželis aktyvus eTwinning narys ir ne pirmus metus už vykdytus projektus gauna kokybės ženklelius, tad buvo pastebėtas ir įvertintas, tokį  programos „eTwinning mokykla“ ženklelį, įstaiga gavo ir 2018 – 2019 metais.