You are currently viewing Kūrybinės dirbtuvės su Šeduvos gimnazijos 5b klasės mokiniais

Kūrybinės dirbtuvės su Šeduvos gimnazijos 5b klasės mokiniais

1advvakaronŠeduvos lopšelio-darželio „Boružiukų“ grupės vaikučiai su pedagogėmis surengė „Kalėdų Eglutės gimtadienį“. Tai vaikučių idėja, jei švenčiame vaikų gimtadienius, kodėl nesuruošus gimtadienio Kalėdų Eglutei? Sugalvojome, kad būtų smagu surengti kūrybines dirbtuves ir pasikviesti socialinius partnerius – Šeduvos gimnazijos 5b klasės mokinius su auklėtoju Vidmantu Skesteniu. Mokytojo auklėtiniai anksčiau buvę – „Boružiukai“. Mokiniai, atėję į „Boružiukų“ grupę, prisiminimais sugrįžo į vaikystę. Tik laiko turėjo ne per daugiausiai, nes reikėjo išmokyti mažuosius pasidaryti eglutei puošmenas. Kūrybinėse dirbtuvėse veiklos užteko visiems, o rezultatas – vaikų kūrybiniai darbai ir papuošta eglutė, bendrystės jausmas ir Kalėdų laukimo nuotaika. Štai koks tas „Kalėdų Eglutės gimtadienis“. Susitikimas buvo turiningas prisiminimais, bendra veikla, nes tai tikras Kalėdų stebuklas.