You are currently viewing Kubuš gamtos mylėtojų klubo veikla “Obuolio diena”

Kubuš gamtos mylėtojų klubo veikla “Obuolio diena”

appleeŠeduvos lopšelio-darželio bendruomenė dalyvauja „Kubuš gamtos mylėtojų“ projektinėje veikloje ir vykdo organizatorių paruoštą programą. Organizuojami ir kiti renginiai, kurių metu vaikai mokomi rūpintis gamta, juos supančiu pasauliu, ekologijos, bei suteikiami jiems pagrindai sąmoningai ir subalansuotai kurti savo ateitį.

Spalio 12 d. „Meškučių“ grupėje vyko edukacinė veikla „Obuolio diena“. Šios veiklos tikslas – skatinti vaikus daugiau valgyti vaisių ir daržovių. Vaikai džiaugėsi matydami obuolių įvairovę. Lygino obuolius pagal dydį, skaičiavo juos, pjaustė. Taip pat spaudė įvairių vaisių sultis: obuolių, obuolių ir kriaušių, obuolių ir morkų, obuolių ir moliūgų ir kt. Tuo pačių ugdytiniai diskutavo apie mitybą. Vaikučiai skaičiavo kiek kartu per dieną jie maitinosi. Kokius vaisius ir daržoves valgo. Svarstė kuo galima pakeisti šviežias daržoves ir vaisius. Žaidė didaktinius, muzikinius žaidimus, piešė obuoliukus. Ši veikla ugdytiniams neprailgo. Vaikams patiko, kad veikla buvo ne tik įdomi, bet ir „skani“.