You are currently viewing Knygų skaitymo savaitė

Knygų skaitymo savaitė

Mūsų darželis prisijungė prie iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams“.

Visa Lietuva skaito vaikams – tai nauja švietėjiška ir socialinė iniciatyva (Lietuvoje – nuo 2011 m.), ilgalaikis projektas, skirtas visos Lietuvos žmonėms, besirūpinantiems mūsų šalies ateitimi. Iniciatyva yra įgyvendinama Lietuvai pasirašius tarptautinę deklaraciją „All of Europe reads to kids“.  Ši iniciatyva skatina kuo daugiau skaityti vaikams balsu ir skelbia šūkį –  „Skaitykime vaikams 20 minučių per dieną. Kiekvieną dieną!”
Todėl darželio priešmokyklinėje „Nykštukų“ grupėje buvo organizuota savaitė „ Mes kartu su knygele“, kurios metu vaikai pasakojo apie savo mėgstamas knygas, vaidino pasakas, sekė jau žinomas ir pačių sukurtas pasakas, kūrė, gamino, dekoravo savo knygeles, bandė į jas rašyti užrašus savo rankele. Taip pat šios savaitės metu daug  kiekvieną dieną skaitėme balsu vaikams, kartu  aptarėme kūrinėlius. Balandžio 17 dieną vaikams buvo organizuota pramoga „Skaitiniai ant kelmelio“, kurios metu Šeduvos bibliotekos darbuotoja Asta Tamošiūnienė pristatė naujas vaikiškas knygeles, o vėliau , pasidabinusi personažo kauke, skaitė vaikams pasakaites. Trumpas pasakaites skaitė ir ugdytinio Arnoldo mama bei auklėtoja Rita.  Vaikai pademonstravo viešnioms savo sukurtas knygeles, kurios iškeliavo į parodą Šeduvos miesto bibliotekoje.

Daugiau nuotraukų iš knygų skaitymo savaitės rasite čia >>

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė – metodininkė Rita Daukšienė