You are currently viewing Išvyka į Panevėžio gamtos mokyklą

Išvyka į Panevėžio gamtos mokyklą

CAM00868Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinių grupių ugdytiniai mėgsta keliauti. Štai ir šį rudenį „Boružiukų“. „Nykštukų“. „Pelėdžiukų“ bei „Drugelių“ grupių ugdytiniai vyko į pažintinę kelionę- Panevėžio gamtos mokyklą. Juos globojo lydinčios pedagogės bei auklėtojų padėjėjos. Ugdytiniai pasikartojo saugaus elgesio taisykles autobuse, ir nepažįstamoje aplinkoje, pasirūpino skanumėliais, gera nuotaika. Gamtos mokykloje visus maloniai sutiko darbuotojos, kurios ir supažindino su šios mokyklos augintiniais. Visus labai sužavėjo Kranklys, kuris mokėjo kalbėti. O kur dar išdykęs asiliukas, ožkytės ir avytės, gražuolis fazanas ir keistoki balandžiai. Keistai spragsintys tarakonai, svirpliai ir lazdelės (gyvos). Iguana –drakono pusseserė (taip nusprendė vaikai) ir smauglys, dar ten gyvena pelytės ir jūrų kiaulytės. Daug sužinoję ir truputėlį pavargę vaikai susėdo pailsėti Arbatinėje. Neapsakomo gardumo sumuštiniai (kuriuos įdėjo mama), na ir kiti skanumėliai greitai pradingo, nes visi draugiškai pasidalino. Gera nuotaika, pasunkėjęs žinių bagažas ir noras keliauti kitą kartą, štai kuo baigėsi kelionė.