You are currently viewing Integruota diena “Saugi kelionė”

Integruota diena “Saugi kelionė”

bukmatSpalio 15 dieną priešmokyklinės „Nykštukų“ grupės ugdytiniai lankėsi Šeduvos gimnazijoje, kur susitiko su pradinės 4 b klasės mokiniais bei jų mokytoja A. Poškiene. Šio susitikimo metu vyresnieji mokė būsimus pirmokėlius saugaus elgesio gatvėje taisyklių. Abi įstaigos dalyvauja saugaus eismo projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“, tai viena iš šio projekto veiklų.

Nykštukų“ grupės vaikai ruošėsi susitikimui su mokiniais. Jie piešė, spalvino plakatą „BŪK MATOMAS“, kurį padovanojo ketvirtokams, nes spalio 15 dieną startavo kasmetinė saugumo akcija Lietuvoje „BŪK MATOMAS“.

Mokiniai priešmokyklinukus pasitiko prie perėjos, esančios priešais mokyklą. Jie aiškino, kad perėjus ją mažieji saugiai pateks į mokyklą, priminė bei parodė, kaip reikia pereiti gatvę, ką reiškia ženklai ir kalneliai prie perėjos. Klasėje ketvirtokai mažiesiems svečiams skaitė knygeles apie saugų eismą gatvėje, kartu spalvino piešė saugaus eismo tematika. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė R. Daukšienė pasiūlė kartu pažaisti „Kelio ženklų loto“. Tada „Nykštukų“ grupės ugdytiniai padovanojo mokiniams savo kurtą plakatą „Būk matomas“ bei keletą atšvaitų. Mokiniai palydėjo mažuosius atgal į Šeduvos darželį, priminė, kaip saugiai pereiti gatvę ir grįžti atgal. Grįždami „Nykštukų“ grupės ugdytiniai klegėjo ir dalinosi naujais įspūdžiais po šio įdomaus susitikimo.