You are currently viewing Ilgalaikės kvalifikacijos tobulinimo programa „Mokytojų akademija VI“

Ilgalaikės kvalifikacijos tobulinimo programa „Mokytojų akademija VI“

2024 m. vasario 14 d. vėl susibėgo „Mokytojų akademija VI“ ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogės, kurios užsiėmime išbandė STEAM veiklą. Užsiėmimą ,,Vitražų magija” vedė ir konstravimo su magnetais paslapčių mokė Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Sonata Keturakienė. Pedagogės susipažino su STEAM veikla, įvairių formų, spalvų magnetais ir vitražinėmis Connetix magnetinėmis plytelėmis. Puikiai sekėsi konstruoti su inovatyviomis priemonėmis. Dėkojame pedagogei Sonatai už drąsą dalintis gerąją patirtimi, inovatyvią ir prasmingą veiklą.