You are currently viewing eTwinning tarptautinis projektas „Natures Canvas-Discovering the Earth’s Wonders!“

eTwinning tarptautinis projektas „Natures Canvas-Discovering the Earth’s Wonders!“

Ikimokyklinės „Bitutės“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja Mileta Dočkiene dalyvauja tarptautiniame projekte „Natures Canvas-Discovering the Earth’s Wonders!“ eTwinning platformoje kartu su Turkijos, Lenkijos, Bulgarijos, Kroatijos, Rumunijos ir Graikijos ikimokyklinėmis įstaigomis. Kovo mėnesį su ugdytiniais kalbėjo apie klimatą ir stebėjo orus. Ugdytiniai turėjo galimybę pabūti orų pranešėjais, pagamino įvairių įdomių skaitmeninių ugdymosi priemonių, bei mėgavosi kūrybine veikla.
Kovo 29 d. vyko projekto partnerių nuotolinis susitikimas, kuriame aptarė ir pasidalina gerąją darbo patirtimi kovo veiklose, nusimatė būsimas balandžio mėnesio veiklas. Svečiuose dalyvavo Turkijos aplinkos švietimo asociacijos, FEE (Foundation for Environmental Education) atstovas.
3D Explainer Video Toolkit free