eTwinnig projektas „Ma première décision pour la nature europpeenne“ (Mano pirmoji pažintis su Europos gamtos iššūkiais)

Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo eTwinning projekte. Pedagogai iš kelių šalių dalijosi įvairiomis internetinėmis priemonėmis gerąja darbo patirtimi. Vaikai buvo supažindinami su kitų šalių gamtos iššūkiais stebėdami mokinių paruoštus pristatymus per videokonferenciją. Daug žinių teorinių ir praktinių ugdytiniai įgijo patys ruošdami įvairius kūrybinius darbelius. Mūsų vaikai maži, bet noriai, padedami tėvų dalyvavo ir turistiniuose žygiuose, atlikdami bandymus su gamtine medžiaga, kūrė įvairias kompozicijas. Visi puikiai supranta, kad tik švarioje, tvarkingoje aplinkoje saugu žaisti bei augti.