You are currently viewing Eilėraščių konkursas “Mes – Lietuvos vaikai”

Eilėraščių konkursas “Mes – Lietuvos vaikai”

Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai Lietuvą Vasario 16-osios proga sveikino deklamuodami eilėraščius konkurse “Mes – Lietuvos vaikai”. Eilėraščius deklamavo net 22 ugdytiniai. I vietą laimėjo Adelė Savickaitė iš ikimokyklinės “Kiškučiai” grupės, II vietą – Arielė Kniubaitė iš priešmokyklinės “Žiogeliai” grupės, III vietą – Emilis Eseliūnas iš ikimokyklinės “Bitutės” grupės. Dėkojame ugdytinių tėveliams Editai Varneckienei ir Audriui Kazbarui už dalyvavimą konkurse deklamuojant kartu su savo vaikais. Eilėraščių konkursą iniciavo ir organizavo meninio ugdymo mokytoja metodininkė Vilma Digimienė. Vaikus eilėraštukus mokė pedagogai ir tėveliai. Dėkojame visiems vaikučiams, pedagogams puoselėjant pasididžiavimą savo Tėvyne Lietuva. Dėkojame konkurso viešnioms Astai Tamošiūnienei, Šeduvos miesto bibliotekininkei, Izolinai Stanulienei, Šeduvos kultūros ir amatų centro l.e.p. direktorei. Visiems vaikučiams įteiktos knygutės, padėkos raštai.

raštai.