You are currently viewing Edukacinė išvyka

Edukacinė išvyka

IMG 0062Balandžio 10 d. Šeduvos lopšelio-darželio pedagogės vyko į Kėdainių lopšelį-darželį „Pasaka“. Šis darželis dalyvauja projekte „Paukščių metai“, skirtame K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms. Pedagogės turėjo galimybę stebėti atviras veiklas, kuriose vaikai praturtina savo žinias apie gamtą, mokosi pažinti ir gerbti savo kraštą, jo vertybes, apmąstyti, kuo ypatingi paukščiai mūsų gyvenime bei kūrybingai išbando įvairius IKT įrankius ir projektą pristato „TwinSpace“ erdvėje. Diskusijos metu buvo pasidalinta gerąja patirtimi apie abiejų mokyklų vykdomus projektus. Pasidžiaugta puikiais eTwinning projektų rezultatais. Šeduvos lopšelis-darželis pasidalijo patirtimi apie „Eismo saugumo“ projekto naudą. Sėkmingų edukacinių veiklų dėka įstaigos tampa stipriomis, iššūkių nebijančiomis ir naujovėms atviromis komandomis, gebančiomis bendrauti ir bendradarbiauti.