You are currently viewing Edukacinė išvyka į Kalėdinę Varšuvą

Edukacinė išvyka į Kalėdinę Varšuvą

varsuvaGruodžio 12 d. Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė – darbuotojai, ugdytinių tėveliai vyko į edukacinę išvyką, aplankyk Kalėdinę Varšuvą. Čia atvykę išvydome niekur neskubančią, šventiškai pasipuošusią, galinčią pasigirti nuostabiai jaukiu senamiesčiu ir puikiais muziejais Lenkijos sostinę. Marios girliandų, įvairiaspalvės projekcijos ant pastatų, įspūdinga Kalėdų eglė Rūmų aikštėje.

Lankydamiesi Karalių rūmuose be prabangiai įrengtų menių ir istorinių vertybių, šiame muziejuje eksponuojama ir įspūdinga meno kūrinių kolekcija. Čia turėjome galimybę stebėti edukacinę programą ikimokyklinio amžiaus vaikams. Pedagogai šias idėjas planuoja pritaikyti savo darbe.

Ne mažiau sužavėjo ir interaktyvus daugialypės terpės Šopeno muziejus, įsikūręs pačiame Varšuvos centre, Tai modernus biografinis muziejus. Sužavėjo Nohanto“ salėje girdėtas paukščių čiulbesys. Taip muziejaus kūrėjai siekė atkartoti jaukų gamtos prieglobstį, kuriame muzikas sukūrė savo šedevrus. Iš šventiškai išsipuošusios Varšuvos grįžome pilni idėjų, naujų sumanymų, gerai nusiteikę.