You are currently viewing Dviratukų šventė

Dviratukų šventė

dviratukuŠeduvos lopšelis-darželis dalyvauja Kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“. Vienas iš šio projekto renginių –  „Mano ratai buvo du…“. Vaikai su papuoštais dviratukais ir paspirtukais rinkosi į kiemą, norėdami ne tik pasidžiaugti savo transporto priemonėmis, bet ir parodyti, kiek jie išmokę ir kaip jiems sekasi važiuoti ir saugiai nuvyko į miesto parką. Ten dalyvavo iškilmingame dviratininkų parade, kurio metu visi vienas paskui kitą apvažiavo miesto parko teritoriją.

Šventės dalyviams dar buvo numatyta įvairių užduočių, t. y. jie turėjo įveikti kelyje pasitaikančias kliūtis: apvažiuoti „duobes“, „kelio nelygumus“, išvengti kitų „pavojų“. Priešmokyklinių grupių ugdytiniai turėjo galimybę pasivaržyti žaisdami estafetes, palenktyniauti rungtyje „Kuris greitesnis“. Renginio pabaigoje visi kartu pašoko.

Vaikai renginio metu patyrė trejopą naudą: stiprino kūno raumenis, patyrė teigiamų emocijų ir sužinojo arba praplėtė žinias, kaip saugiai važiuoti dviračiu.