You are currently viewing Darželyje vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės“

Darželyje vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės“

1zaidynesŠeduvos lopšelyje-darželyje įvyko respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ pirmojo etapo festivalio varžybos, kurias įstaigoje organizavo sporto mokytoja ir ikimokyklinio ugdymo auklėtoja. Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynių“ iniciatoriai ir organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Festivalis prasidėjo su nuotaikinga mankšta skambant žaidynių himnui. Po mankštos mažieji sportininkai su grupių auklėtojomis rikiavosi į voras ir po dvi komandas dalyvavo penkiose estafetėse: „Sukeisk kepurėles“, „Prisek segtukus“, „Linksmoji grandinėlė“, „Kamuoliukų kelionė“, ir „Olimpiniai žiedai“. Visi vaikučiai stengėsi kuo greičiau ir tiksliau atlikti užduotis. Ugdytiniai buvo linksmai ir žaismingi nusiteikę. Visi varžybų dalyviai apdovanoti RIUKKPA padėkos raštais. Vikriausi ir sumaniausi vaikai atstovaus Šeduvos lopšelį – darželį „Lietuvos mažųjų žaidynių“ antrojo etapo festivalio varžybose.