You are currently viewing Burbiškio dvare „Gėlės ir lėlės“

Burbiškio dvare „Gėlės ir lėlės“

pakrgelŠeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės pedagogė metodininke Roma Skestenienė su ugdytiniais suorganizavo susitikimą su Pakruojo darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikais. Susitikimas prasidėjo avangardiu šou. Šių nuostabių kostiumų autorė – Šeduvos lopšelio-darželio auklėtoja, Asta Kudriavcevienė. Pedagogė pristatė kolekciją „Spalvota padangė“. Puikiu reginiu grožėjosi visi parko lankytojai. Pakruojo „Pelėžiukų“ grupės mergaitės padovanojo nepakartojamą „Lėlyčių“ šokį ir pražiugino eilėmis. Šeduviai „Boružiukai“ visus sužavėjo „Prisukamų lėlių“ šokiu ir sceniniu įvaizdžiu. Susipažinus visų laukė edukacinė veikla dvaro parko salelėse. Edukacines veiklas padėjo organizuoti Šeduvos lopšelio-darželio logopedė medodininkė Ieva Podžiuvielienė ir auklėtojos padėjėja Kristina Simaitienė. Vaikai piešė susitikimo įspūdžius, kūrė filmą, dėliojo herbų dėliones (Lietuvos,Šeduvos, Pakruojo) prisiminė, kokių gėlių šventė vyksta šiame parke. O kaip smagu pūsti muilo burbulus parko pavėsinėje – Altanoje. Gerai padirbėjus visų dalyvių laukė vaišės, jau tokios gardžios… Susitikimas baigėsi, bet užsimezgusi graži draugystė tęsis ir kitais metais.