You are currently viewing Balandžio mėnuo

Balandžio mėnuo

PAVASARINĖ TALKA ,,DAROM 2012“

Balandžio 26 d. Šeduvos lopšelio-darželio vaikučiai, nešini kastuvėliais, grėbliukais ir kibiriukias, išskubėjo į lauką. Jau prasidėjo tikrasis pavasaris, todėl su vaikais kibome į pavasarinę talką. Su vaikais smagiai tvarkėm savo įstaigos aplinką. Užbaigdami darbus, savo kieme, pasodinome liepaitę.

Vaikų Velykėlių šventė
Balandžio 14 d. Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė tęsdama gražias lietuviškas tradicijas suorganizavo Vaikų Velykėles – šventę vaikams, o kartu ir visai šeimai. Šventės šeimininkai Velykė ir Gaspadorius pakvietė visus susirinkusius pasilinksminti. Vaikai šoko, žaidė žaidimus, spalvino ir klijavo popierinius margučius ant Didžiojo Velykų Margučio.

Šventės foto galite pažiūrėti ČIA>>

Video klipas ČIA>>

Balandžio 17 d. mūsų įstaigoje viešėjo mūsų kraštietė poetė – rašytoja Rita Japkevičienė. Ji mielai vaikams pristatė savo kūrybos eiles, kurias išmoko darželio ugdytiniai. Jie  dalyvavo įstaigoje surengtame eilėraščių konkurse „Poezija vaikams“. Eiles deklamavo net dešimt 4-6 metų amžiaus ugdytinių.
Konkurso laureatais tapo Skaidra Pšalgauskaitė (1-a vieta), Liveta Jareckaitė (2-a vieta) ir Arnoldas Butkus (3-ia vieta). Poetė paskatino vaikus kurti savo eiles. Vaikai domėjosi ir klausinėjo poetės apie eilėraščių kūrybą, dėkojo poetei už gražius ir spalvingus eilėraščius.

Susitikimas su poete

2012 m. kovo 19-24 dienomis lopšelio-darželio bendruomenė dalyvavo akcijoje „Savaitė be patyčių“

Jos metu pedagogai grupėse kalbėjo su vaikais apie patyčias, apie jų pasėkmes ir žalą. Organizavome pramogas: „Kartu mes jėga“ ir „Būkime mandagūs“. Vaikai kūrė pasakojimų knygeles „Šypsenėlės kelionė“. Sukurtas knygeles pristatė savo draugams iš kitų grupių. Dalinosi įspūdžiais apie šypsenėlės nuotykius. Galerijoje buvo organizuota knygelių paroda. Pedagogai, įtraukdami ir ugdytinius, surengė darželio bendruomenei spektaklį „Kiškienės sapnas“. Spektaklio žiūrovai galėjo pasimokyti kaip reikia elgtis įvairiose situacijose.

Savaitės be patyčių metu organizavome akciją „Dovanojimo gerumas kuria meilę“. Keliavome į Šeduvos globos namus ir dovanojome garbaus amžiaus gyventojamsne tik koncertą, bet ir vaikų darbelius.

Šeduvos lopšelis-darželis akcijos „Ilgiausias saldainių popierėlių kilimas“ – dalyvis

Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė įsijungė į respublikinį UAB ,,Astra Eventum” ir ,,Eko daiktai” organizuojamą draugišką gamtai ekologinį konkursą ,,Ilgiausias saldainių popierėlių kilimas“. Jo tikslas – ugdyti jaunosios kartos atsakingumą gamtai, atkreipti dėmesį į opią šiukšlių rinkimo problemą Lietuvoje.

Plačiau >>>

Saldainių popierėlių kilimas

Mūsų auklėtinis su Lietuvos vėliava rankose Domas Petrašiūnas (vad. S. Keturakienė) – atstovauja šaliai projekte
“LOVE FROM THE WORLD” . Projekto metu bus siekiama sujungti 100 šalių vėliavas į bendrą draugystės juostą.

100 flag2