You are currently viewing Akcija “Atšvaitų diena”

Akcija “Atšvaitų diena”

Gruodžio 2 dieną Šeduvos lopšelio- darželio priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai kartu su tėveliais ir auklėtojomis minėjo „Atšvaitų dieną“. Jos tikslas – priminti, kad pėstiesiems ir kitiems eismo dalyviams atšvaitas yra privaloma priemonė, o ypatingai einant tamsoje būtina su savimi turėti taisyklingai pritvirtintus atšvaitus, neštis šviečiantį žibintą ar vilkėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais.
Tėveliai kartu su vaikučiais buvo labai išradingi ir pagamino daug nuostabių atšvaitų – Kalėdinių žaisliukų, kuriais mokyklos kieme papuošėme eglutę. „Boružiukų“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja Roma priminė visiems ir vaizdžiai parodė kaip taisyklingai dėvėti atšvaitus. „Žiogelių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtojomis gamino žibintus, o „Paukštelių“ grupės ugdytiniai gamino atšvaitus iš geometrinių figūrų. Visų priešmokyklinių grupių ugdytiniai gavo dovanų po atšvaitą.
Akcijoje dalyvavo „Drugelių“ ir „Katinėlių“ grupės vaikučiai kartu su tėveliais.
Tikimės, kad po šios akcijos atšvaitai taps geriausiais vaikų draugais kelyje tamsiu paros metu. Šeduvos lopšelis-darželis dalyvauja
Valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame saugaus eismo konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2022–2023 m.“